Kuidas föönitada juukseid kodus?

Föönisoeng peaks kestma vähemalt paar päeva, sõltuvalt teie juuste tüübist. Täiusliku koduse föönisoengu tegemine ei ole nii keeruline, kui esmalt tundub, ja kui investeerite heasse fööni, teeb see selle veelgi lihtsamaks. Alljärgneva artikliga soovime anda juhiseid kuidas föönitada juukseid kodus.

Soovitused fööni ja vahendite valimiseks.

Föön: soetage vähemalt 1800 W tugevusega ning mitme soojus- ja puhumistugevusega föön. Keskmine kuumus on kõige parem juuste eelkuivatamiseks. Suurem kuumus aitab juustele vormi anda.
Fööni otsik: kasutage seda kindlasti, see on sileda väljanägemise võti ja hoiab juukseid liigsest kuumusest eemale.
Rullhari on võtmetähtsusega föönisoengute puhul. Rullharja abil saate sirgendada või luua kaunis lokkis viimistlus. Ajasäästlik näpunäide: mida suurem on hari, seda kiirem on kuivatamise aeg.
Juukseklambrid hoiavad juuksekihid eraldatuna ja hõlpsasti hallatavana ning hoiab ära liigsest kuumusest põhjustatud kahjustused.

Rullhari ja klambrid

Kuidas saavutada föönitades sirged juuksed

Valige tooted, mida kasutada viimistlemiseks.
Juuksevaht, sobib, kui soovite lisada tihedust, kasutage niisketel juustel.
Juuksekreem: kuivade või kahjustatud juuste silumiseks ja pehmendamiseks kandke enne ja pärast juuste kujundamist juuksekreemi.
Juukselakk – juuste tõstmiseks ja fikseerimiseks, lisage peaaegu kuivadele juurtele ja kogu ulatuses pärast kuivatamist. Vaadake viimistlustooteid ka meie e-poest.

Evajazz viimistlustooted

1. samm:
Pärast märgade juuste rätikuga kuivatamist seadke föön keskmise kuumusele ja kiirusele. Kuivatage juukseid, kuni need on 80 protsenti kuivad.
Koguge juuksed pealaele ja kinnitage need klambriga ning alustage alumiste kihtide kuivatamist kasutades rullharja abi, lisage soojus maksimumile. Suunake fööniotsik allapoole, et juuksed saaksid siledad ja läikivad.

2. samm:
Eemaldage klamber ja kinnitage see soovi korral juba kuivatatud juustele.
Kuivatage ülemine sektsioon kuivaks. Selleks asetage juuksed üle pea, (volüümi lisamiseks) ja kuivatage harja abil suunaga juurtest otsteni.

3 samm:
Eemaldage klamber. Pöörake juuksed tagasi ning kuivatage ka otsaesise ümber olevad juuksed. Seejärel andke viimane lihv ja fikseering juukselakiga.

Kuidas saavutada föönitades lokkis juuksed

Lokkide kujundamiseks piisab 1400W föönist. Samuti ei nõua lokid kõrge temperatuuriga töötlemist. Kasutage madalat/keskmist temperatuuri ja puhumise tugevust.
Difuuser otsik: see on ülioluline komponent pehmete lokkide loomisel. Otsige seest nõgusat difuuserit (mitte sirget), see võimaldab lokkidel saada loomuliku kuju.

Tooted, mida kasutada lokkis juuste föönitamisel.
Palsam – pähejäetavat palsam, et niisutada juukseid.
Juuksegeel – lokkide määratlemiseks ja fikseerimiseks. Lisaks hoiab geel ära juuste kahuseks muutumise.
Lõppviimistlus – seerum, otste niisutamiseks ning sära lisamiseks ja hoidmiseks. Vaadake tooteid meie e-poes.

1. samm:
Kandke pähejäetav palsam rätikukuivadesse juustesse, seejärel kandke kogu juuste ulatuses juuksegeel. Lõpuks hoidke juukseid otstest ja raputage küljelt küljele, nii saavad lokid tagasi oma loomuliku kuju juurtest otsteni.

2. samm
Seadke föön madalale või keskmisele kuumusele ja fööni kiirus keskmisele tasemele.
Asetage difuuseri ots juurtele, alustades kuklast. Hoidke juukseotsad föönist eemal, lastes neil loomulikul viisil kuivada. Liigutage fööni, kuni kõik juured on kuivad.

3. samm
Pange hernesuurune tilk seerumit peopesale ja hõõruge käte vahel kokku ning kandke juustele.
Volüümi lisamiseks võite lisaks masseerida õrnalt juuksejuuri.

Allikas

Loodame, et saite suuniseid kuidas juukseid föönitada kodus :-).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga