Juuksevahad ja geelid

Juuksevahad ja geelid brändidelt Eva Professional ja Hairgum. Kvaliteetsed viimistlustooted ka kõige nõudlikumale kliendile.

 

Filters
Done
 • Hairgum Fiber Pomade keskmise tugevusega juuksepumat
  11.00

  Hairgum Fiber Pomade on keskmise tugevusega juuksepumat annab kerge tekstuuri. Hairgum Fiber pomade abil saate luua lõpmatult erinevaid soengustiile, mis kestavad kogu päeva vältel, samal ajal pakkudes juustele pro-vitamiini B5.
  Kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet kätele ja kandke kuivadele või niisketele juustele ning modelleerige soovitud soeng.

 • Hairgum Hard juuksegeel on ekstra tugeva hoidvusega Läbi müüdud
  15.00

  Tänu oma professionaalsele valemile, mis on rikastatud ultra-kontsentreeritud polümeeride kombinatsiooniga, on Hairgum Hard Gel turul üks tugevamaid geele. Sobib kasutamiseks lühikestel juustel, tugeva ja pikaajalised hoidvuse saamiseks.

  Kasutamine: Kandke juustele väikeses koguses geeli ja kujundage soovitud soeng, tugevama hoidvuse saavutamiseks kuivatage fööniga.

 • Hairgum viimistlusgeel on orgaaniliste koostisosadega Läbi müüdud
  22.00

  Hairgum viimistlusgeel on orgaanilise koostisega, sobib kasutamiseks lühikestel juustel, mis vajavad täiuslikku hoidvust. Peamised koostisosad on aloe vera, orgaaniline roosuhkur, taimne glütseriin. Geel on kergelt puiduse ning maskulliinse aroomiga.

  Peamised koostisosad:
  Aloe Vera on suurepärane niisutaja, mis hoiab niiskustaset juuksekius. Lisaks on aaloe rahustava ja pehmendava toimega ning leevendab peanaha ärritust. Kuna aaloe reguleerib ka rasu tootmist, siis on see ideaalne kuivadele või rasustele juustele.
  Orgaaniline roosuhkur on naturaalne fikseeriv aine, mis annab hoidvuse.
  Taimne glütseriin hoiab vett, nahk jääb hüdreerituks, lisaks on toimeaine pehmendav ja niisutav.

  Kasutamine: Kandke niisketele juustele väikeses koguses geeli ja kujundage soovitud seong, tugevama hoidvuse saavutamiseks kuivatage fööniga.

 • Hairgum Hairgum viimistlusvaha on tugeva hoidvusega Läbi müüdud
  18.00

  Hairgum viimistlusvaha on uue põlvkonna veepõhine, rasvavaba vaha. Kiuline ja tekstuuri andev juuksepasta annab ekstra tugeva hoidvuse. Tänu veepõhisele koostisele on toode kergesti maha pestav.
  Kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet kätele ja kandke kuivadele juustele ning modelleerige soovitud soeng.

 • Hairgum Water + Pomade on veepõhine
  11.00

  HAIRGUM WATER + POMADE 40 g
  Ultra-kontsentreeritud veepõhine juuksepumat on eriti tugeva ja pikaajalise hoidvusega. Sobib kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele, annab neile sära. Toode on kergesti maha pestav.
  Kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet kätele ja kandke kuivadele või niisketele juustele ning modelleerige soovitud soeng.

 • Modern Man komplekt on stiilne kingitus meestele Läbi müüdud
  25.00

  Modern Man komplekt sisaldab:
  HAIRGUM FIBER + POMADE 40 g 1 tk Keskmise tugevusega juuksepumat annab kerge tekstuuri. Hairgum Fiber + pomade abil saate luua lõpmatult erinevaid soengustiile, mis kestavad kogu päeva vältel, samal ajal pakkudes juustele pro-vitamiini B5.
  HAIRGUM WATER + POMADE 40 g 1tk Ultra-kontsentreeritud veepõhine juuksepumat on eriti tugeva ja pikaajalise hoidvusega. Sobib kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele, annab neile sära. Toode on kergesti maha pestav. Pumatite kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet kätele ja kandke kuivadele või niisketele juustele ning modelleerige soovitud soeng.
  HAIRGUM KAMM 1tk

 • Tugeva hoidvusega Eva Professional Power Style juuksegeel
  15.00

  POWER STYLE on tugev ja fikseeriv viimistlusgeel juustele.

  Power Style juuksegeel on loodud püsiva ja särava viimistluse jaoks. Juuksegeel annab tugeva, särava efekti ja sobib suurepäraselt ekstreemsete wet-look soengute modelleerimiseks.
  Juuksegeel fikseerib ja aitab luua erinevaid soenguid, andes tugeva hoidvuse, suunates juuksed soovitud asendisse ja hoides neid seal püsivalt kuni järgmise pesukorrani.
  Tänu toote koostisosadele, hoiab ja kontrollib geel juukseid, fikseerides täiuslikult soovitud soengu ning suurendab läiget.
  Juuksegeeli on lihtne peale kanda, toode kuivab kiiresti ja ei jäta jääke.

  Kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet peopesadele, hõõruge geel laiali ja kandke vastavalt soovitud stiilile juustele. Geeli eemaldamiseks peske juukseid.

  Toote eelised:

  • Võimaldab luua wet-look stiilis soenguid.
  • Lihtne peale kanda, kuivab kiiresti, ilma jääkideta.
  • Ei sisalda silikoone ja sulfaate.
  • Oz Effect – toote valmistamisel kasutatakse ainulaadset Oz Effect tehnoloogiat, mis takistab niiskuse kadumist ja annab juustele läiget ja tekstuuri. Lisaks annab juustele kaitset kuumtöötlemisel ja hoiab ära juuste raskeks muutumise.
 • Rock Paste tugev viimistluspasta soengute modelleerimiseks
  18.00

  Eriti tugev viimistluspasta soengute modelleerimiseks. Lisab läiget ja pehmust, muutes juuksed lihtsamini käsitletavaks. Vähendab staatilist elektrit juustes. Sisaldab mesilasvaha.
  Kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet peopesadele ja hõõruge veidi käte vahel, seejärel kandke toode kuivadele juustele ja modelleerige soovitud soeng.

  Eelised:

  • Matt viimistlus.
  • Sulfaadivaba koostis.
  • Oz Effect – toote valmistamisel kasutatakse ainulaadset Oz Effect tehnoloogiat, mis takistab niiskuse kadumist ja annab juustele läiget ja tekstuuri. Lisaks annab juustele kaitset kuumtöötlemisel ja hoiab ära juuste raskeks muutumise.