Kes me oleme

Fahle ilusalong avas uksed 2007. aasta juunikuus.

Kes me oleme – soovime olla iluteenindajad, kes pakuvad professionaalset teenust ja tähelepanelikkust, mis paneb teid tundma erilisena.

Meie spetsialistide kirg ilumaailma vastu, entusiasm kõige uuenduslikumate tehnikate teostamise ja klientide privaatse kohtlemise vastu on meie salongi iseloomustavad märksõnad.

Püüame alati austada teie stiili ja järgime trende naiste ja meeste lõikuste, juuksevärvide, uuenduslike esiletõstmistehnikate, sirgendamise ja juukseid taastavate hoolduste vallas.

Millega me töötame

Valime erilise hoolega tooteid ja brände, millega töötame. Alates 2014 oleme Eva Professional juuksehoolduse toodete maaletoojad Eestis. Sellest ajast töötavad Fahle ilusalongi juuksurid Eva Professional toodetega. Et veelgi täiustada tootevalikut nii meie juuksuritele kui ka klientidele on meie tootevalikusse lisandunud Zalon Pro London, Tempting Professional ja Periche Professional juuksehoolduse tooted. Samuti on meie salongis müügil lai valik viimistlus ja hooldustooteid koduseks juuksehoolduseks Kevin Murphy-lt. Kes me oleme
Meestele pakume tooteid Prantsusmaal toodetud brändilt – Hairgum ning viimistlus ja hooldustooteid Kevin Murphy-lt.
Vaadake kõiki meie tooteid e-poest.

Meie salongi spetsialistid

Kristel Sööl

Juuksur

Liis Kreek

Juuksur

Lee-Helen Lill

Juuksur

Eleri Mäelt

Juuksur

Katrin Viik

Juuksur

Erle Tasane

Juuksur

Rita Ojarand

Küünetehnik

Leena Köster

Juuksur

Kristina Korobkova

Juuksur

Kairi Kuusik

Küünetehnik

Raili Eller

Küünetehnik