Eva Professional Hair Care

Eva Professional Hair Care – kõrgeima kvaliteediga juuksevärvid ja juuksehoolduse tooted. Eva Professionalil on pea 100 aastane ajalugu juuksehoolduse toodete turul, millest Eesti turul 5 aastat! Toodete kõrgeima kvaliteedi tagab meeskonna pühendunud töö, kõik tooted luuakse, testitakse ja toodetakse ettevõttele kuuluvas tehases Manresas, Hispaanias. Toodete valmistamisel kasutatakse looduslikke koostisosi ning tooteid ei testita loomade peal.

 

 

Miks me eelistame Eva Professional juuksehoolduse tooteid?

Eva alustas tegevust 1922, Barcelonas, esialgselt pesuainete ja seebi tootjana, samas alustati üsna kiiresti tegevust ka juustele mõeldud toodete turul. 1960 tõusti juhivaks koolitajaks juuksuri akadeemiates kogu Hispaanias.
Eva Professional`i näol on tagatud pea 100 aastat ajalugu, juhindudes pidevalt innovatsioonile ning otsides tipptasemel lahendusi ja täielikku rahulolu kõigile juuksehooldustoodetega töötavatele spetsialistidele kui ka lõpptarbijale.

EVA PROFESSIONAL HAIR CARE – KESKKONNASÕBRALIK ETTEVÕTE.

Vastavalt meie ettevõtte sisepoliitikale oleme rakendanud energia säästliku tootmise, taaskasutuse, tarbekaupade minimaalne (tooner, paber, vesi, plast jne) kasutamine, kasutame igal võimalusel ringlussevõetud materjali, minimeerides jäätmeid jne.

Puhtama tootmise eesmärk on keskkonna saastatuse minimeerimine, kasutame toodete valmistamisel keskonnasõbralikumaid materjale ja toorainet ning jäätmete teke on viidud miinimumini.

Me ei testi tooteid loomade peal!

Tootmisprotsess ja teadustöö

Kõik Eva Professionali juuksehoolduse tooted valmistatakse algusest lõpuni ettevõttele kuuluvas tootmishoones.  Tootmisprotsessi juurde kuulub ka toodete väljatöötamine unikaalsete retseptide alusel. Tootevalikus on kõik, mida professionaalid vajavad igapäevatööks, samuti on suur valik unikaalsete retseptide alusel valmistatud tooteid lõpptarbijale.

Eva Professional Hair Care kasutuses on enam kui 5000 m2 pinda, teaduse, arenduse ja tootmisprotsessi tarbeks. Eva Professional tegutseb Manresas, Hispaanias.

Innovatsioon, loovus ja kvaliteet on meie ettevõtte ja toodete põhiväärtuseks. Tänu suurepärasele tööle meie ettevõtte teadus- ja arendustegevuse osakonnas on meil võimalik luua innovaatilise koostisega tooteid. Teadus- ja arendustöö jõupingutused on suunatud uute ning innovatiivsete toodete väljatöötamisele. Iga toode on armastuse ja hoolega loodud ning kohandatud turu soovidele ja ootustele.

Vaadake Eva Professionali tooteid meie e-poes