Zalon Pro London

Zalon Pro London on ohutu juuksevärvi eemaldaja.

• Ammoniaagi ja pleegitusaine vaba koostis.
• Sisaldab argaaniõli, mis lisab läiget ja hooldab juukseid.
• Vegan toode.

Toode on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.

Kuidas Zalon Pro London Color Remover töötab?

Zalon Pro töötab oksüdatsiooniprotsessi ümberpööramise põhimõttel. Kunstlikud värvimolekulid on kinnitunud juuksesse ja ei saa vabaneda, sest nad on oksüdatsiooni ajal laienenud ja liiga suured. Zalon Pro kahandab kunstlikud värvimolekulid, tänu millele on neid võimalik juustest maha pesta. Saavutatud toon võib olla heledam oma naturaalsest toonist, kuna pleegitamine ja varasemate värvitöötluste ajal kasutatud ammoniaak võivad olla naturaalset pigmenti helendanud.

Zalon Pro London Colour Remover

AMMONIAAGI JA PLEEGITUSAINE VABA JUUKSEVÄRVI EEMALDAV SÜSTEEM

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:
Kuidas Zalon Pro London Color Remover töötab?
Zalon Pro London on ohutu juuksevärvi eemaldus, mis töötab oksüdatsiooniprotsessi ümberpööramise põhimõttel. Kunstlikud värvimolekulid on kinnitunud juuksesse ja ei saa vabaneda, sest nad on oksüdatsiooni ajal laienenud ja liiga suured. Zalon Pro kahandab kunstlikud värvimolekulid, tänu millele on neid võimalik juustest maha pesta. Saavutatud toon võib olla heledam oma naturaalsest toonist, kuna pleegitamine ja varasemate värvitöötluste ajal kasutatud ammoniaak võivad olla naturaalset pigmenti helendanud.
Kellele on Zaloni Pro London Color Remover sobilik?
Igaühele, kes on oma juukseid püsivärviga värvinud. Zalon Pro Color Remover eemaldab kõik värvid olenemata sellest, kui kaua olete juuksed värvinud.
Miks ma peaksin kasutama Zalon Pro London Color Removerit?
Kasutage Zalon Pro Color Removerit, et ohutult eemaldada kunstlik juuksevärv ilma juukseid kahjustamata.

Millal peaksin kasutama Zalon Pro London Color Removerit?
Kui soovite oma juuste värvi muuta või soovite juukseid jääkainetest puhastada. Lisaks kunstliku juuksevärvi eemaldamisele eemaldab Zalon Pro ka šampooni, palsami ja viimistlustoodete jäägid ning reostuse. Zalon Pro eemaldab juuksevärvi isegi siis, kui see on olnud juustes aastaid.
Miks eelistada Zalon Pro London Color Remover pleegitamisele?
Pleegitajad sisaldavad tugevaid kemikaale, mis kahjustavad juukseid, eemaldades nii loomuliku pigmendi kui ka kunstlikud molekulid. Zalon eemaldab ainult kunstlikud
värvimolekulid, põhjustamata juuste või peanaha stressi või kahjustusi.

Kas Zalon Pro London Color Remover eemaldab kõik värvained?
Toode on väga efektiivne kõigi salongis kui ka kodukasutuseks mõeldud püsivärvide eemaldamisel. See ei tööta mitte-oksüdeeruvate värvidega, näiteks moevärvidega (punane, sinine, roheline jne). Samuti ei eemalda see juustest pleegitajat, kuna see on püsivalt muutnud juuste loomulikku pigmenti.
Kas kõik võivad kasutada Zaloni Pro London Color Removerit?
Kuigi toode ei kahjusta juukseid, ei soovita me toote kasutamist, juhul kui kliendil on väga kahjustatud, katkenud juukseid või tegemist on juuste väljalangemisega.
Kas Zalon Pro London Color Remover kahjustab või kuivatab juukseid?
Ei. Tegemist on õrna protsessiga, mis eemaldab kõik värvid ilma juuste või peanaha seisundit mõjutamata. Lisaks sisaldab toode argaaniõli, mis annab juustele läiget ja hooldab neid.

Kas ma saan osalise eemaldamise teha?
See on võimalik, kuigi seda ei soovitata. Täieliku 30-minutilise protsessi asemel kontrollige juukseid iga 10 minuti järel, kuni soovitud toon on saavutatud, seejärel loputage vastavalt
juhistele. Pange tähele, et juuksesse võib jääda rohkem värvimolekule, mistõttu on oht re-oksüdeerumisele.
Mitu korda järjest saan kasutada Zalon Pro London Color Removerit?
Toodet võib kasutada nii palju kui soovite ilma juukseid kahjustamata. Siiski on oluline märkida, et värvimisprotsessides kasutatakse sageli ammoniaaki ja / või pleegitajat, mis võib liigsel kasutamisel kahjustada juukseid ja ärritada peanahka.
Kas ma saan juuksed kohe pärast Zaloni Pro London Color Removeri kasutamist värvida?
Jah. (Lugege ka eelmist punkti.)
Kas ma võin kasutada Zalon Pro London Color Removerit, kui ma olen rase?

Jah. Siiski on soovitatav konsulteerida oma arstiga, et olla kindel, et see ei mõjuta teid isiklikult.

Miks ma ei näe loputamisel värvi?
Kunstliku värvimolekuli vähenemise tõttu ei ole need palja silmaga nähtavad. Värvi re-oksüdeerimise vältimiseks on oluline loputada nagu juhendis ette nähtud.