Kas soovite endale stiilset habet?

Habeme omamine on tänapäeval trendikas ja seda põhjusega, sest õige hoolduse korral on habe stiilne ja mehelik. Kas soovite endale stiilset habet? Alljärgnevalt leiate soovitused, mis aitab Teil saada just selline habe, mis näeks välja nii nagu soovite.

Esmalt on kõige alus tervislik eluviis. Juuksed ja habe kasvavad hästi, kui saate piisavalt vajalikke vitamiine. Veenduge, et Teie söögilaud oleks tasakaalustatud ja tervislik. Näiteks mõjuvad kalatoidud suurepäraselt teie juustele ja habemele :-). Kui otsustate kasutada toidulisandit, soovitame biotinii ja B-vitamiini.

 Perioodil, kui Te kasvatate habet, siis võib juhtuda, et see sügeleb kohati päris tugevalt. Lihtsalt ignoreerige sügelust. Teie nahal läheb veidike aega enne kui näonahk sellega harjub. Siinkohal pisut kannatust, sügelus kaob paari nädalaga.


Habeme igapäevane hooldamine

Hoidke habe puhas. Habeme pesemine on kriitilise tähtsusega. Pese oma nägu regulaarselt näopuhastusvahendiga ja veega igal hommikul ja õhtul. See on vajalik, et eemaldada kogunenud rasu. Kindlasti soovitame kuivatada hoolikalt nägu peale pesemist.

Kasutage habeme pesemisel šampooni ja palsamit. Nii nagu juukseid, samamoodi peab ka habet hooldadama. Soovitame mitte kasutada juuste ja habeme jaoks sama šampooni, kuna habemekarvad on teistsuguse struktuuriga kui juuksed.

Kasutage habemeõli. Hea habemeõli hoiab ära habeme kõõma tekke.

Kasutage habemevaha. Väike kogus vaha hoiab habemekarvad õiges suunas ja lisab kuju pikematele ja hapramate karvadega habemetele.

Kokkuvõtteks, kehtestage endale rutiin. Habeme pesemine, õli pealekandmine ja vaha kasutamine ning loomulikult tervislik toitumine sinna juurde. Kui soovite, et teie habe näeks hea välja ja oleks 
Teie uhkus, soovitame Teil neid samme järgida. Lugege lisaks Breadbrand blogist.


Vaadake habemehoolduse tooteid meie e-poest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga