juuste viimistlus

Juuste viimistlus, kõik tooteid mida vajad juukselõikuse modelleerimiseks või hoidvuse pikendamiseks leiate meie e-poest.

Filters
Done
 • Hairgum Hard juuksegeel on ekstra tugeva hoidvusega Läbi müüdud
  15.00

  Tänu oma professionaalsele valemile, mis on rikastatud ultra-kontsentreeritud polümeeride kombinatsiooniga, on Hairgum Hard Gel turul üks tugevamaid geele. Sobib kasutamiseks lühikestel juustel, tugeva ja pikaajalised hoidvuse saamiseks.

  Kasutamine: Kandke juustele väikeses koguses geeli ja kujundage soovitud soeng, tugevama hoidvuse saavutamiseks kuivatage fööniga.

 • Hairgum viimistlusgeel on orgaaniliste koostisosadega Läbi müüdud
  22.00

  Hairgum viimistlusgeel on orgaanilise koostisega, sobib kasutamiseks lühikestel juustel, mis vajavad täiuslikku hoidvust. Peamised koostisosad on aloe vera, orgaaniline roosuhkur, taimne glütseriin. Geel on kergelt puiduse ning maskulliinse aroomiga.

  Peamised koostisosad:
  Aloe Vera on suurepärane niisutaja, mis hoiab niiskustaset juuksekius. Lisaks on aaloe rahustava ja pehmendava toimega ning leevendab peanaha ärritust. Kuna aaloe reguleerib ka rasu tootmist, siis on see ideaalne kuivadele või rasustele juustele.
  Orgaaniline roosuhkur on naturaalne fikseeriv aine, mis annab hoidvuse.
  Taimne glütseriin hoiab vett, nahk jääb hüdreerituks, lisaks on toimeaine pehmendav ja niisutav.

  Kasutamine: Kandke niisketele juustele väikeses koguses geeli ja kujundage soovitud seong, tugevama hoidvuse saavutamiseks kuivatage fööniga.