Juukselakk Session.Spray Flex

17.0028.00

Juukselakk Session.Spray Flex, 100 ml ja 400 ml.

Kirjeldus

Kaalutu juukselakk Session.Spray Flex abil saavutate loomuliku ja paindliku hoidvusega lõppviimistluse juukseid jäigaks muutmata. Iga müüdud toote pealt annetatakse teatud summa vähendamaks ökoloogilist süsiniku jalajälge.

Vormi, hoia paigas, loo ja kontrolli, kasutades Style/Control sarja tõhusalt toimivate koostistega tooteid, mis on tulvil looduslikku päritolu luuderohtu, rohelist teed ja bambusekstrakte.

Session.Spray kaalutu juukselakiga saavutad loomuliku ja paindliku hoidvusega lõppviimistluse juukseid jäigaks muutmata. Iga müüdud toote pealt annetatakse teatud summa vähendamaks ökoloogilist süsiniku jalajälge.

See tugevatoimeline paindlik, kaalutu ja mitte kunagi helbeline juukselakk, tagab täiusliku viimistluse neile, kes soovivad kergemat, loomulikumat soengut. Lakk tagab samasuguse mitterasuse ja antistaatilise hoiu nagu meie armastatud juukselakk Session.Spray ning kiiresti kuivavana toimib see ruttu, andes tulemuseks soengu, kus laki kasutust pea ei märkagi. Juukselakk on viimane samm koheselt paindliku hoidvuse ja kauakestva soengu saavutamisel.

Omadused ja eelised:

  • Juukselakk Session.Spray Flex ei jäta juustesse jääke ega ebemeid.
  • Niiskuskindel.
  • Paindlik.
  • Kaalutu.
  • Kuivab kiiresti.
  • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmuste vaba.

Kasutamine: raputage ja pihustage kuivadele juustele lõppviimistluseks.

Põhikomponendid:
MEMORY COPOLYMERS(kopolümeerid) – Kinnitub valikuliselt juustesse et tagada paindlik ja kauakestev hoidvus.
SEGU EKSTRAKTIDEST – Sisaldab oliivi lehe-, greibi seemne ja rohelise tee ekstrakte, mis aitavad taastada juuste elastsuse, niiskuse ja tugevuse.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

100 ml, 400 ml

Juuksetüüp

Kõik juuksetüübid

Bränd

Kevin Murphy

juukselakk Session.Spray Flex

Juukselakk Session.Spray Flex

Select Options