Juukselakk Session.Spray

17.0028.00

Juukselakk Session.Spray, 100 ml ja 400 ml.

Kirjeldus

Juukselakk Session.Spray tagab ülitugeva püsivuse ja soengumälu, lisaks ka suurepärase niiskuskindluse. Lakk on lihtsa vaevaga ja tõhusalt välja kammitav ega jäta juustesse ebemeid.
Vormi, hoia paigas, loo ja kontrolli, kasutades Style/Control sarja tõhusalt toimivate koostistega tooteid, mis on tulvil looduslikku päritolu luuderohtu, rohelist teed ja bambuseekstrakte.

Sessioonistilisti võimsaim relv, kui on vaja, et juuksed püsiks õigesti. Pihusta Session.Spray ’d ükskõik millisele viimistletud soengule, saavutamaks tugev, kaalutu, pikaajaline hoidvus.

Olles kõvasti vaeva näinud, et luua vägev soeng, tahad olla kindel, et see ka paigas püsib. Juukselakk Session.Spray viimistleb soengu ja hoiab seda paigas, kuni soovid juuksed lahti kammida – siis on lakk kergesti väljakammitav ning ei jäta juustesse ebemeid. Osana meie Style/Control sarjast, sisaldab juukselakk spetsiaalseid vormimisvaike, mis aitavad juustelkuju hoida ning paigas püsida – need vaigud muudavad juuksed ka vähem vastuvõtlikuks keskkonnast tulevale niiskusele.

Omadused ja eelised:

  • Kaalutu, tugev hoidvus.
  • Niiskuskindel.
  • Suurepärane soengumälu.
  • Rikastatud looduslike aroomiõlidega.
  • Aitab luua lõputul hulgal kestvaid soenguid.
  • Sobib kõikidele juuksetüüpidele.
  • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba.

Kasutamine: pihustage juustele peene uduna 16 cm kauguselt, laske paari sekundi jooksul kuivada ning vormige / sättige soengusse soovitud viisil. Soengu kinnitamiseks pihustage veel viimast korda.

Kasulikud koostisained:

Harilik luuderohi lukustab niiskuse juustesse, ennetades juuste katkemist ja lisades tervet läiget, samuti aitab ennetada liigsel kokkupuutel kuumusega tekkivat kuivust.

Tulvil antioksüdante ja vitamiine, pakub mandariini kooreõli mitte ainult kaitset keskkonnastressorite eest, vaid selle meeldiv lõhn ka stimuleerib meeli.

Tõhusatoimeline eeterlik õli aitab juuksed muutaintensiivselt läikivaks.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

100 ml, 400 ml

Juuksetüüp

Kõik juuksetüübid

Bränd

Kevin Murphy

Juukselakk Session.Spray

Juukselakk Session.Spray

Select Options