Everlasting.Colour Leave-In

Kuumakse al. 5.78 / 6 kuud

34.00

Everlasting.Colour Leave-In, 150 ml / 226,67 € /l.

Kirjeldus

Everlasting.Colour Leave-In on juuksesildu taastav ja värvi kaitsev hooldus.

Kerge juustesse jäetav Everlasting.Colour Leave-In sprei, mis hooldab juukseid seestpoolt, suurendades juuste vastupidavust, et saavutada paremad, tugevamad ja tervemad juuksed. Säilitab värvi elujõulisuse ja kaitseb juukseid keskkonnastressorite eest, samal ajal toidab, niisutab ja parandab juukseid.
Kevin Murphy Everlasting.Colour sari on tasakaal teaduse, tehnoloogia ja looduse vahel. Tulemuseks on värvilukustav kaalutu valem, mis sisaldab happelist pH’d, mis võitleb värvikaotuse vastu ja annab juustele rohkem, kui oskate oodata.

Omadused ja eelised:

• Happelise pH’ga.
• Juustessejäetav, pikaajalisemõjuga.
• Aitab pusade vastu.
• Värvi lukustav.
• Lisab sära.
• Juuksesildu taastav.
• Parandab & tugevdab.
• Kaitseb keskkonna mõjude eest.

Kasutamine: pihustage niisketele juustele, kammige läbi ja jäta juustesse. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage koos kogu Everlasting.Colour sarjaga.

Kasulikud koostisosad:

Hüdrolüüsitud taimsed valgud (KM.BOND tehnoloogia) – juuksesildasid loovad proteiinid tungivad juuksekutiikulisse ja moodustavad kaitsekilbi, mis hoiab juukseid katkemise eest, tugevdades neid seespoolt, samal ajal kaitstes juukse pinda hõõrdumise ja keemiliste kahjustuste eest.

Moringa seemne ekstrakt kaitseb juukseid keskkonnamõjude eest. Aitab parandada juukseid, neid hooldades ja tugevdades.

Sigurijuurte ekstraktist pärinev inuliin on looduslik prebiootiline kiudaine, mis toetab peanaha loomulikku mikrobioomi, parandades peanaha tervist ning juuste niisutust, läiget ja siledust.

ILLUMINATE Complex parandab läiget ja pehmust ning võib parandada värvi püsivust pesujärgselt, pakkudes samal ajal kuumakaitset.

CHROMATIC Complex moodustab hüdrofoobse kihi, mis on loodud juuksekiudude kaitsmiseks ja värvi püsivuse tagamiseks, kaitstes niiskuse ja muude keskkonnamõjude, näiteks UVA/UVB kiirguse eest.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

150 ml

Juuksetüüp

Värvitud

Bränd

Kevin Murphy

Everlasting.Colour Leave-In

Everlasting.Colour Leave-In

34.00