Juuksevaha Rough.Rider

10.0028.00

Juuksevaha Rough.Rider 30 g ja 100g.

Kirjeldus

Tugev juuksevaha Rough.Rider mati viimistletud välimuse saavutamiseks. Sisaldab sojaoa ekstrakte ja kuldset bambust, mis tihendavad juukseotsi ja lisavad tugevust.

Vormi, hoia paigas, loo ja kontrolli, kasutades Style/Control sarja tõhusalt toimivate koostistega tooteid, mis on tulvil looduslikku päritolu luuderohtu, rohelist teed ja bambusekstrakte.

Olge karm ja käärige käised ülesse, kasutades juukseid tõeliselt tugevalt hoidvat soengusavi Rough.Rider. Toote õline, sõmerjas tekstuur aitab seada laheda mati soengu, mis püsib. Antioksüdante ja asendamatuid ekstrakte sisaldav soengusavi virutab kasulike ainetega oma soengut hoidvate omadustega ühtmoodi tugeva laksu. Rough.Rider ka tugevdab juukseid ja aitab paika seada karmid juukseotsad.

Juuksevaha Rough.Rider on Style/Control sarjas võtmetähendusega toode, mis sobib ideaalselt pehmete, puhaste juuste karmimaks ja „räpasemaks“ muutmiseks.

Omadused ja eelised:

  • Tugev hoidvus.
  • Annab laheda, mati defineeritud välimuse.
  • Aitab juukseid paigas hoides neid ka tugevdada.
  • Aitab paika seada karmid juukseotsad.
  • Sobib kõikidele juuksetüüpidele.
  • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba.

Kasutamine: hõõruge väike kogus juuksevaha peopesade vahel ning kandke ühtlaselt niisketele või kuivadele juustele.

Põhikomponendid:

Sojaoa ekstraktid – Toidavad ja tugevdavad juukseid ning aitavad säilitada nende loomulikku niiskuse tasakaalu ja lisavad pehmust ning läiget.
Kuldne bambus – Omab ärrituse vastast toimet, sisaldab antioksüdante, hoiab ära rakustruktuuri kahjustused ning kaitseb juuste tervist. Sisaldab ka rohkesti vitamiine ja on flavoonide, fenoolhapete, laktoonide ja polüooside allikaks.
Päevalilleseemneõli Aitab vältida värvi mahatulemist juustelt. Looduslik päikesekaitse, mis kaitseb värvi tuhmumise ja pronksikarva muutumise eest.
Diatomiitkivim – Koosneb 89% ulatuses ränikivist. Ränikivi on tuntud juuksekasvu stimuleerijana. Diatomiitkivimit kasutatakse juuste tervise ja tugevuse toetamiseks.
Patšuli õli – Tasakaalustab juukseid ja peanahka.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

100 g, 30 g

Juuksetüüp

Kõik juuksetüübid

Bränd

Kevin Murphy

juuksevaha Rough.Rider

Juuksevaha Rough.Rider

Select Options