Juuksevaha Night.Rider

10.0028.00

Juuksevaha Night.Rider 30g ja 100 g.

Kirjeldus

Juuksevaha Night.Rider on mati tekstuuri ja tugeva hoidvusega. Tagab lühikeste juuste või sassis soengu tugeva hoidvuse ning annab neile karmi, mati tekstuuri. Toodet on lihtne karbist kätte saada ning juustele kanda.

Vormi, hoia paigas, loo ja kontrolli, kasutades Style/Control sarja tõhusalt toimivate koostistega tooteid, mis on tulvil looduslikku päritolu luuderohtu, rohelist teed ja bambusekstrakte.

Olge valmis karmiks sõiduks meie tugevaima tõhusatoimelise vormimispastaga Night.Rider. Välja töötatud andmaks lühikestele või „sakilistele“ juustele karmi, mati tekstuuri. Kõrgtasemeline pasta aitab juuste katkemise vältimiseks juustesse niiskust kinnitada ning annab juustele tervema ja läikivama välimuse.

Juuksevaha Night.Rider kasutades tuleb olla kiire, sest pasta hakkab kuivama kohe juustega kokku puutudes – tegutsemiseks on umbes 90 sekundit. Et Night.Rider ’ist ja kõikidest teistest Style/Control sarja vormimispastadest viimast võtta, lõime kergestikasutatava pakendi, kust toodet saab kätte kiiresti, tõhusalt ja kerge vaevaga – nii on piisavalt aega, et luua imelisi soenguid.

Omadused ja eelised:

  • Tugev hoidvus.
  • Annab karmi, mati tekstuuri.
  • Aitab juustesse niiskust kinnitada.
  • Soodustab juuste läiget.
  • Sobib ideaalselt kõikidele juustele, kus soovitakse saavutada tekstuuri ja eraldatust.
  • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba.

Kasutamine: hõõruge väike kogus toodet peopesade vahel ning kandke ühtlaselt niisketele või kuivadele juustele.

Põhikomponendid:

Mesilasvaha – Laseb soengut hästi vormida ja sättida. Aitab hoida niiskust, mis hoiab ära juuste katkemise ja annab neile terve ja läikiva välimuse.
Greibi ekstrakt – Stimuleerib juuste kasvu ja taaselustab rakutasandil. Sisaldab suurtes kogustes C- ja E-vitamiini, mis on kasulikud kuivadele kahjustatud juustele.
Citrus Tangerina (mandariini) koore õli – Aitab siluda juuste soomuskihti läike saavutamiseks. Antioksüdandid A- ja C-vitamiinid kaitsevad vabade radikaalide eest.
Citrus Grandis (greibi) ekstrakt – Stimuleerib juuste kasvu ja taaselustab rakutasandil. Aitab reguleerida seebumi eritust.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

100 g, 30 g

Juuksetüüp

Kõik juuksetüübid

Bränd

Kevin Murphy

Juuksevaha Night.Rider

Juuksevaha Night.Rider

Select Options