PÕHIKOMPONENDID:
Päevalilleseemne ekstrakt – Aitab vältida värvi mahatulemist juustelt. Looduslik päikesekaitse, mis kaitseb värvi tuhmumise ja pronksikarva muutumise eest.
Oliiviõli ekstraktid – Niisutavad, taastavad ja parandavad. Looduslik antioksüdant, annab juustele läike ja elastsuse. Sisaldab rikkalikult biotiini, niatsiini, A- ja Evitamiine.
Lavendli õis – Lavendli õis on looduslik antioksüdant, mis on tuntud oma niisutavate, puhastavate ja tasakaalustavate omaduste poolest.
Jojoba seemne ekstrakt – Tungib sügavale folliikuli tüvesse, et tugevdada valkude haakumist ning parandada folliikuli painduvust ja elastsust. See tagab juuste suutlikkuse säilitada niiskust, lisades samas juustele kohevust ja volüümi ning vähendades katkemist ja otste lõhenemist.
Parapähkli ekstrakt – Moodustab juustel kaitsekihi, mis takistab aurustumist ja soodustab juuste kauakestvat siidjat välimust. Sisaldab rikkalikult E-vitamiini, mis aitab niisutada ja siluda juukseid, kaitstes neid samal ajal kuivuse eest.
Linaseemne ekstrakt – Sisaldab EFA-sid(asendamatud rasvhapped), s.h. tervete juuste säilitamiseks olulist haruldast pikka rasvhapete ahelat, soodustab uute juuste kasvu. Sisaldab rikkalikult E-vitamiini (oluline juukserakkude ettevalmistamiseks) ja Omega-3 antioksüdante, mis takistavad juuste edasist oksüdatsiooni.