Palsam Everlasting.Colour

6.0028.00

Palsam Everlasting.Colour, 40 ml ja 250 ml.

Kirjeldus

Värvi kaitsev palsam Everlasting.Colour pH-sulgemistehnoloogiaga.

Värvi lukustav palsam, mis moodustab kaitsva kihi, et kaitsta värvi kulumise ja keskkonnastressorite eest. pH tasakaalustamine aitab luua sära ja parandada juuste seisundit, pehmust ja niisutust, vähendades samal ajal kahjustusi ega jäta juukseid raskeks.
Kevin Murphy Everlasting.Colour sari on tasakaal teaduse, tehnoloogia ja looduse vahel. Tulemuseks on värvilukustav kaalutu valem, mis sisaldab happelist pH’d, mis võitleb värvikaotuse vastu ja annab juustele rohkem, kui oskate oodata.

Palsam Everlasting.Colour omadused ja eelised:
• Happeline pH palsam.
• Kaalutu.
• Taastab juuste seisundi.
• Lisab sära.
• Toitev ja niisutav.
• Värvi lukustav.

Kasutamine: Kandke värskelt pestud juustele, hoidke 1-2 minutit ning loputage. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage koos kogu Everlasting.Colour sarjaga.

Kasulikud koostisained:

Hüdrolüüsitud riisiproteiin toidab juukseid juurtest otsteni, luues loomuliku läike ning suurendades elastsust ja tugevust.

Sigurijuurte ekstraktist pärinev inuliin on looduslik prebiootiline kiudaine, mis toetab peanaha loomulikku mikrobioomi, parandades peanaha tervist ning juuste niisutust, läiget ja siledust.

ILLUMINATE Complex parandab läiget ja pehmust ning võib parandada värvi püsivust pesujärgselt, pakkudes samal ajal kaitset stressitekitajate vastu.

CHROMATIC Complex moodustab hüdrofoobse kihi, mis on loodud juuksekiudude kaitsmiseks ja värvi püsivuse tagamiseks, kaitstes niiskuse ja muude keskkonnamõjude, näiteks UV-kiirguse eest.

Happeline pH süsteem tagab optimaalse keskkonna värvi lukustamiseks, sulgedes juuksekutiikuli pärast värvimist ning austades peanaha loomulikku pH taset.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

250 ml, 40 ml

Juuksetüüp

Värvitud

Bränd

Kevin Murphy

palsam Everlasting.Colour

Palsam Everlasting.Colour

Select Options