Sügavpuhastav šampoon

Sügavpuhastav šampoon värskendab ja toniseerib peanahka. Eemaldab viimistlusvahendite ja mineraalide jäägid. Jätab juuksed pehmeks, säravaks ja kergesti kammitavaks. Ergutab ja värskendab meeldivalt peanahka, ärritust põhjustamata. Mõeldud kasutamiseks kõikidel juuksetüüpidel, sobib ka sagedaseks kasutamiseks.

Samamoodi nagu teie nahale, on saaste üks teguritest, mis põhjustab ka juuste enneaegset vananemist.
Saasteained põhjustavad vabade radikaalide moodustumist, mis saastavad, blokeerivad poore ja hävitavad antioksüdante, näiteks C- ja E-vitamiini. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, silikoone ega allergeene.
Vitamin Detox & Co on kahekordse toimega: Detox – saastetõrje + sügavpuhastav toime.
Sügavpuhastav šampoon:
· UV / päikeseenergia reostus.
· Õhu saaste (süsinikuosakesed, osakesed, metallid).
· Muu saaste (kemikaalid).

Tootes sisalduvad polüsahhariidid loovad saastevastase tõkke, millel on 76% * suurem kaitse vabade radikaalide vastu. Tänu multivitamiinide kompleksile ja spetsiifilistele toimeainetele saavad juuksed taaselustust ja uskumatult säravad.

Toote koostis on B1, B2, B6, PP, B12, E vitamiinidega rikastatud, lisaks sisaldab see juuste tervisele olulisi aineid nagu biotiini ja pantenooli. Lisaks on toode rikastatud Biosaccharide Gum-4 * -ga.
* Biosahhariid: loodusliku päritoluga biotehnoloogiline aine, mis annab sügavuti niisutuse, moodustab nn kaitsva kile.

Kasutamine: kandke sobiv kogus toodet ühtlaselt niisketele juustele ja masseerige õrnalt. Enne rohke sooja veega loputamist jätke toode 1-3 minutiks mõjuma. Tulemus üllatab Teid :-)!

Filters
Done
    Hinnavahemik
    Juuksetüüp
    Kogus
    Bränd