juuksegeel

Juuksegeel on loodud püsiva ja särava viimistluse jaoks. Juuksegeel annab tugeva, särava efekti ja sobib suurepäraselt ekstreemsete wet-look soengute modelleerimiseks.
Juuksegeel fikseerib ja aitab luua erinevaid soenguid, andes tugeva hoidvuse, suunates juuksed soovitud asendisse ja hoides neid seal püsivalt kuni järgmise pesukorrani.
Juuksegeeli on lihtne peale kanda, toode kuivab kiiresti ja ei jäta jääke.

Filters
Done
 • Hairgum Hard juuksegeel on ekstra tugeva hoidvusega Läbi müüdud
  15.00

  Tänu oma professionaalsele valemile, mis on rikastatud ultra-kontsentreeritud polümeeride kombinatsiooniga, on Hairgum Hard Gel turul üks tugevamaid geele. Sobib kasutamiseks lühikestel juustel, tugeva ja pikaajalised hoidvuse saamiseks.

  Kasutamine: Kandke juustele väikeses koguses geeli ja kujundage soovitud soeng, tugevama hoidvuse saavutamiseks kuivatage fööniga.

 • Hairgum viimistlusgeel on orgaaniliste koostisosadega Läbi müüdud
  22.00

  Hairgum viimistlusgeel on orgaanilise koostisega, sobib kasutamiseks lühikestel juustel, mis vajavad täiuslikku hoidvust. Peamised koostisosad on aloe vera, orgaaniline roosuhkur, taimne glütseriin. Geel on kergelt puiduse ning maskulliinse aroomiga.

  Peamised koostisosad:
  Aloe Vera on suurepärane niisutaja, mis hoiab niiskustaset juuksekius. Lisaks on aaloe rahustava ja pehmendava toimega ning leevendab peanaha ärritust. Kuna aaloe reguleerib ka rasu tootmist, siis on see ideaalne kuivadele või rasustele juustele.
  Orgaaniline roosuhkur on naturaalne fikseeriv aine, mis annab hoidvuse.
  Taimne glütseriin hoiab vett, nahk jääb hüdreerituks, lisaks on toimeaine pehmendav ja niisutav.

  Kasutamine: Kandke niisketele juustele väikeses koguses geeli ja kujundage soovitud seong, tugevama hoidvuse saavutamiseks kuivatage fööniga.

 • Tugeva hoidvusega Eva Professional Power Style juuksegeel
  15.00

  POWER STYLE on tugev ja fikseeriv viimistlusgeel juustele.

  Power Style juuksegeel on loodud püsiva ja särava viimistluse jaoks. Juuksegeel annab tugeva, särava efekti ja sobib suurepäraselt ekstreemsete wet-look soengute modelleerimiseks.
  Juuksegeel fikseerib ja aitab luua erinevaid soenguid, andes tugeva hoidvuse, suunates juuksed soovitud asendisse ja hoides neid seal püsivalt kuni järgmise pesukorrani.
  Tänu toote koostisosadele, hoiab ja kontrollib geel juukseid, fikseerides täiuslikult soovitud soengu ning suurendab läiget.
  Juuksegeeli on lihtne peale kanda, toode kuivab kiiresti ja ei jäta jääke.

  Kasutamine: Kandke sobiv kogus toodet peopesadele, hõõruge geel laiali ja kandke vastavalt soovitud stiilile juustele. Geeli eemaldamiseks peske juukseid.

  Toote eelised:

  • Võimaldab luua wet-look stiilis soenguid.
  • Lihtne peale kanda, kuivab kiiresti, ilma jääkideta.
  • Ei sisalda silikoone ja sulfaate.
  • Oz Effect – toote valmistamisel kasutatakse ainulaadset Oz Effect tehnoloogiat, mis takistab niiskuse kadumist ja annab juustele läiget ja tekstuuri. Lisaks annab juustele kaitset kuumtöötlemisel ja hoiab ära juuste raskeks muutumise.