Šampoon Scalp.SPA Wash

28.00

Šampoon Scalp.SPA Wash, kogus 250 ml / 112 eur/l.

Kategooria:

Kirjeldus

Šampoon Scalp.SPA Wash on spetsiaalselt formuleeritud šampoon, mis on loodud mitsellaarvee ja selleriseemne ekstraktiga peanaha rahustamiseks ja puhastamiseks, jättes juuksed puhtaks ja niisutatuks. Roosivesi aitab peanahka ka rahustada oma nahka parandavate omadustega, toetades puhast, tasakaalustatud ja tervislikku peanahka. Kookosõli pakub parimat niisutust juuste ja peanaha edasise kuivuse vastu võitlemiseks ja ennetamiseks. Ohutu kõikidele juuksetüüpidele, sealhulgas värvitud juustele.
Kevin Murphy Scalp.SPA sari on vastus kõikidele peanahaga seotud vajadustele. Need erakordsed tooted sisaldavad nahka armastavaid koostisosi, mis turgutavad peanahka, andes Teie juustele säravaid tulemusi, mida ta väärib. Puhas ja tervislik peanahk oli nende toodete loomisel esikohal, et leevendada liigset rasu ning pakkuda värskendavat ja toitvat kogemust.

Šampoon Scalp.SPA Wash eelised:

• Õrnalt puhastav.
• Rahustav.
• Tasakaalustav.
• Toitev.

Kasutamine:
Kandke SCALP.SPA WASH märgadesse juustesse, pärast SCALP.SPA SCRUB kasutamist. Masseerige õrnalt juurtest otsteni, seejärel loputage. Lõpetuseks kasutage vastavalt soovile ükskõik millist WASH, RINSE või MASQUE-i.

Kogus 250 ml / 112 eur/l

Toote peamised koostisosad:

Selleriseemne ekstrakt
Rahustab ja niisutab ärritunud peanahka. Reguleerib rasu tootmist, mis aitab lahendada liigse rasu või kuiva peanahaga seotud probleeme.
Mitsellaarvesi
Mitsellid haaravad ja lahustavad mustuse õrnalt, ilma nahka vigastamata. Mitsellid eemaldavad peanahalt liigse ja soovimatu rasu.
Roosivesi
Roosiveel on nahka parandavad omadused, mis aitavad rahustada ärritunud peanahka.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Juuksetüüp

Kõik juuksetüübid

Kogus

250 ml

Bränd

Kevin Murphy

Šampoon Scalp.SPA Wash

Šampoon Scalp.SPA Wash

28.00