Šampoon Everlasting.Colour

6.0028.00

Šampoon Everlasting.Colour, 40 ml ja 250 ml.

Kirjeldus

Šampoon Everlasting.Colour on värvi kaitsev šampoon pH-sulgemistehnoloogiaga.

Sulfaadivaba pH-tasakaalustatud šampoon, mis puhastab õrnalt, sulgeb juuksekutiikuli ning aitab lukustada värvi, kaitstes samal ajal juukseid kareda vee mineraalide kogunemise eest, et tagada sära.
Kevin Murphy Everlasting.Colour sari on tasakaal teaduse, tehnoloogia ja looduse vahel. Tulemuseks on värvilukustav kaalutu valem, mis sisaldab happelist pH’d, mis võitleb värvikaotuse vastu ja annab juustele rohkem, kui oskate oodata.

Šampoon Everlasting.Colour omadused ja eelised:
• Happeline pH šampoon.
• Kaalutu.
• Kaitseb kareda vee mineraalide eest.
• Lisab sära.
• Toitev ja niisutav.
• Värvi lukustav.

Kasutamine: Kandke niisketele juustele, masseerige juukseid ning peanahka. Loputage ja vajadusel korrake. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage koos kogu Everlasting.Colour sarja.

Kasulikud koostisained:

Hüdrolüüsitud kinoa ja riisi ekstrakt on aminohapete pomm, mis aitab parandada värvi säilimist ja luua sära, aidates samal ajal juukseid juurest otsteni toita. See on ka tugevdava toimega, et vältida kahjustusi ning aidata värvil lukustuda.

Looduslik füüthape on bioloogiliselt lagunev kelaativ aine, mis nii tõrjub kui ka kaitseb juukseid kareda vee mineraalide eest, parandades nende sära.

Sigurijuurtest saadud inuliin on multifunktsionaalne koostisosa. See on looduslik prebiootiline kiudaine, mis aitab toetada peanaha mikrobioomi, parandades peanaha tervist ning hoolitsedes pusavadabuse ja niisutuse eest.

Hüdrofoobse kihi moodustav kogum, mis on loodud juuksekiudude kaitsmiseks ja värvi püsivuse tagamiseks, kaitstes niiskuse ja muude keskkonnamõjude, näiteks UV-kiirguse eest.

Happeline pH süsteem tagab optimaalse keskkonna värvi lukustamiseks, sulgedes juuksekutiikuli pärast värvimist ning austades peanaha loomulikku pH taset.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Kevin Murphy kohta.

Lisainfo

Kogus

250 ml, 40 ml

Juuksetüüp

Värvitud

Bränd

Kevin Murphy

Šampoon Everlasting.Colour

Šampoon Everlasting.Colour

Select Options