Šampoon Acai

14.00

Šampoon Acai 175 ml.

Kirjeldus

Šampoon Acai taastab juukseid intensiivselt ning puhastab peanahka, pakkudes erakordset pehmendavat toimet. Šampooni koostis ja omadused töötavad sünergias, et parandada ja restruktureerida juuksekiudu, keskendudes enim kahjustatud ja dehüdreeritud piirkondadele. Peamine koostisosa, orgaaniline Acai õli, pakub mitmekülgset kasu nii nahale kui ka juustele.
Orgaanilise Acai õli eelised:

  • Acai õli on märkimisväärselt kõrge antioksüdantse võimega, tänu vitamiinide A, C ja E sisaldusele, samuti polüfenoolidele.
  • Pehmendab, toidab ja niisutab juukseid ning vähendab põletikulisi protsesse.

Tänu selle koostises sisalduvatele väärtuslikele ainetele, mõjutab see šampoon tõhusalt peanahka ja juuksekiude. See mitte ainult ei puhasta, vaid ka taastab juuste struktuuri, pakkudes leevendust kõige enam kahjustatud ja kuivadele piirkondadele.
Šampoon ei sisalda parabeene, sulfaate, allergeene ega silikoone, mis tähendab, et see on ohutu ja tõhus valik tervislikuks juuksehoolduseks.
Šampoon Acai on intensiivselt taastav ja erakordset hooldust ja kaitset pakkuv, kasutades parimaid orgaanilisi koostisosi ja vältides kahjulikke kemikaale. See on ideaalne valik kõigile, kes otsivad tervislikku ja tõhusat juuksehooldust.

Kasutamine: kandke sobiv kogus toodet niisketele juustele, masseerige õrnalt, seejärel loputage hoolikalt. Vajadusel korrake protseduuri.

1000 ml/80 EUR
Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem informatsiooni Eva Professionali kohta.

 

 

Lisainfo

Juuksetüüp

Kahjustatud ja kuivad

Kogus

175 ml

Bränd

Eva Professional

Šampoon Acai

Šampoon Acai

14.00