Tempting Professional – eksklusiivne professionaalne juuksehooldustoodete sari.

Tempting tootesari on loodud professionaalide ande ja loovuse maksimaalseks toetamiseks ning töö kõrgeima kvaliteedi tagamiseks.

Temptingu edusammud põhinevad innovatsioonil ja kõrgtehnoloogial, et määratleda ja uuendada värvi-, juuksehoolduse- ja stiilipiire.

Tooteliin on asutatud 2001. aastal missiooniga pakkuda juuksehoolduse toodete sektorile kõrgeima efektiivsusega tooteid.

Tänu järjepidevale innovatsioonile ja turu mõistmisel põhinevale metoodikale vastab Tempting oma klientide nõudmistele ja soovidele, kohanedes trendide ja pidevalt areneva maailma meeletu tempoga.

Miks Tempting?
Meie pühendumus ilule on see, mis meid inspireerib. Meid motiveerib meis põlev uudishimu uute toodete väljatöötamise ees, et kliente üllatada. Meid juhib pühendumus innovatsioonile ja uusimatele tehnoloogiatele. Lihtsustame ja avastame juuksehoolduse meetodeid ülitõhusate toodete kaudu.

Temptingut võib lühidalt iseloomustada – stiililt glamuurne, detailides keeruline ja oma loomingus trende järgiv. Avangardse esteetika ja minimalistliku iluga. Pühendunud keskkonnale ja ambitsioonikad püüdlustes. Enesesekindel. Oma põhimõtetes julge ja olemuselt stiilne.

Me loome, inspireerime, ületame. Ja kuidas on sinuga, kas tahaksid saada osaks meist? Külastage Tempting Professional kodulehte.

Kvaliteet ja innovatsioon

Tempting Professional `i labor ja tootmine, mis asub Montcada i Reixac linnas,  Barcelona lähistel, on tunnustatud ISO 9001 ja 22716 sertifikaatidega. Temptingis tagame kvaliteedi ja head tavad tootmisprotseduurides, lisaks uuenduste toetamisele pidevalt uute toodete turule toomisega. Sest kvaliteet ja innovatsioon tähendavad edasiminekut..

Vaadake tooteid meie e-poes