Periche Professional

Periche Professional ajalugu

Üle 50 aasta tagasi avati Barcelona naabruses Sant Andreus väike labor, mille eesmärk oli luua professionaalseid tooteid juustele. Kogu see aeg on pühendutud juuste tervisele ja ilule, mis teeb meist spetsialistid juuksehoolduse, värvimise ja stiliseerimise toodete sektoris.

Alates loomisest 1969. aastal kuni tänaseni oleme säilitanud oma algse filosoofia ja entusiasmi. Just see ja meie laialdane oskusteave võimaldavad meil oma tooteid ja tehnoloogiaid pidevalt täiustada, kohandudes trendide ja erinevate turgudega.

Tooted

Eksklusiivsete ja tõhusate koostisosade valimisel on Periche Professional -i juhtmõtteks kvaliteet. Meie toodete valemid on välja töötatud uusimat tehnoloogiat kasutades, järgides turu suundumusi ja asetades ilu kõigi toodete keskmesse.

Innovatsioon, arendus ja uued tehnoloogiad on alati olnud Periche Profesionali üks alustalasid, mille ajendiks on soov meie toodete koostiseid pidevalt täiustada. Seetõttu töötab meie R + D + I osakond iga päev kogu meie loomingu arendamise nimel, eesmärgiga pakkuda laia valikut suurepäraseid tooteid ja olla tipptasemel.

Sertifikaadid

Rekordiajaga on Periche Profesional saavutanud kaks rahvusvahelist kvaliteedisertifikaati (ISO 9001 ja ISO 22716), mille Rahvusvaheline Standardiorganisatsioon (ISO) on välja andnud meie toodete kvaliteedile ja tootmisprotsessile (GMP).

Antud tunnustus parandab veelgi meie ettevõtte mainet, tugevdades seeläbi meie pühendumust toodete uuendamise ja täiustamise osas. Sertifikaadid on kvaliteeditõendid ja garantiid kõigile meie toodetele.

Vaadake Periche Professional tooteid meie e-poes

 • Periche Perfect Kiss habemeõli 75 ml
  21.00

  Periche Perfect Kiss habemeõli 75 ml.
  Niisutav õli juustele ja habemele, stimuleerib juuste ja habeme kasvu ja hoiab ära ärrituse ja kuivuse tekke. Tootes sisalduvad kolm looduslikku õli – mandli, argaania ja viinamarjaseemne – taastavad juuste ja habeme tervise ja annavad sära.

  Kasutamine: Kandke toodet niiskele habemele või juustele, masseerige kuni toode on imendunud.

  Peamised toimeained:

  Argaaniõli on rikas polüküllastumata rasvhapete, sealhulgas linoolhappe, Omega 6 ja looduslike tokoferoolide poolest. Argaaniaõlil on toitvad, taastavad ja kaitsvad omadused. Argaaniaõlis sisalduvad antioksüdandid aitavad kaitsta nahka väliste kahjustuste eest.

  Magus mandliõli  on rikas A-, B1-, B2-, B6- ja E-vitamiinide poolest, mis toidavad ja kaitsevad ning rahustavad nahka.

  Viinamarjaseemne õli aitab nahka taastada, kuna sellel on antiseptilised omadused. Lisaks kasutatakse viinamarjaseemneõli kosmeetikatoodetes lühiajalise loodusliku säilitusainena.

 • Šampoon Anti Yellow
  19.00

  Kode CLEAN Anti Yellow šampoon blondidele, kogus 500 ml, 1000 ml/38 EUR