Periche Professional

Tagasivaade

Üle 50 aasta tagasi avati Barcelona naabruses Sant Andreus väike labor, mille eesmärk oli luua professionaalseid tooteid juustele. Kogu see aeg on pühendutud juuste tervisele ja ilule, mis teeb meist spetsialistid juuksehoolduse, värvimise ja stiliseerimise toodete sektoris.

Alates loomisest 1969. aastal kuni tänaseni oleme säilitanud oma algse filosoofia ja entusiasmi. Just see ja meie laialdane oskusteave võimaldavad meil oma tooteid ja tehnoloogiaid pidevalt täiustada, kohandudes trendide ja erinevate turgudega.

Dreams Lab

Tooted

Eksklusiivsete ja tõhusate koostisosade valimisel on meie juhtmõtteks kvaliteet. Meie toodete valemid on välja töötatud uusimat tehnoloogiat kasutades, järgides turu suundumusi ja asetades ilu kõigi toodete keskmesse.

Innovatsioon, arendus ja uued tehnoloogiad on alati olnud Periche Profesionali üks alustalasid, mille ajendiks on soov meie toodete koostiseid pidevalt täiustada. Seetõttu töötab meie R + D + I osakond iga päev kogu meie loomingu arendamise nimel, eesmärgiga pakkuda laia valikut suurepäraseid tooteid ja olla tipptasemel.

Dreams Lab

Dreams Lab

ISO sertifikaadid

Rekordiajaga on Periche Profesional saavutanud kaks rahvusvahelist kvaliteedisertifikaati (ISO 9001 ja ISO 22716), mille Rahvusvaheline Standardiorganisatsioon (ISO) on välja andnud meie toodete kvaliteedile ja tootmisprotsessile (GMP).

Antud tunnustus parandab veelgi meie ettevõtte mainet, tugevdades seeläbi meie pühendumust toodete uuendamise ja täiustamise osas. Sertifikaadid on kvaliteeditõendid ja garantiid kõigile meie toodetele.

Dreams Lab