Uncategorized

Kevin Murphy Fahle ilusalongis

Selleks, et mõista paremini KEVIN.MURPHYT, tuleb teada selle looja karjääri. Salongi stilist veedab kliendiga kuni tund aega, seejärel klient lahkub.

Sessiooni stilist võib töötada modelliga 10-12 tundi korraga ning nende karjäär sõltub sellest, kas nad suudavad pakkuda iga kord ajakirja Vogue’i esikaane väärilist soengut. Olles rahulolematu toodetega, mida Kevinile kasutada anti (juuksed vajusid pildistamise ajal soengust ära), mõistis ta vajadust kaalutute toodete järgi, mis annaks hoidva, püsiva ja kestva soengu. KEVIN.MURPHY bränd põhineb nahahooldustehnoloogial, mis  tähendab kaalutut tekstuuri. Kuna Kevin suhtus väga kirglikult inimesi ja keskkonda mittekahjustavate toodete kasutamisse, siis mõistis ta, et ei olnud olemas ühtegi tootesarja, mis oleks rahuldanud kõiki neid vajadusi

Täna on Kevin Murphy on üks maailma kõige austatumaid ja otsitumaid juuksestiliste, kellel on selja taga pikk karjäär moelavade, ajakirjanduse ja filminduse valdkonnas. KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ning viimistlemisel. KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse. Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist. Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva. Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust. Kakaduu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil. KEVIN.MURPHY sarja toodete komponendid on väga täpselt segatud ning need uuendavad ja parandavad kahjustatud juukseid. KEVIN.MURPHY sari hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlikke kliimamuutuste tõsidust. Me panustame sellesse taaskasutatava ja biolaguneva pakendi kasutamisega. KEVIN.MURPHY toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest.

Uued PeRA357 Impact³ tooted!

LEAVE A COMMENT